0,00 Kč
0
 
 
 
 

Kontakt

The Bikers Garden s.r.o.   


Horní náměstí 72
Hrádek nad Nisou 46334 

 

IČO: 22772740
DIČ: CZ22772740
 
 

 

Email: info@thebg.cz  

Telefon: 606 722 700  

 

Otevírací doba: 


Po - Pá: 9 - 17h
So: Dle předchozí telefonické dohody
 

 
   

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.
 

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.
 

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.
 

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.

 


 
 
0
 
© The Bikers Garden - Prodej jízdních kol, komponentů a příslušenství