0,00 Kč
0
 
 
 
 

Servis

Servis kola provádí Martin Dragoun

 

V naší prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám bude servisovat kolo spolumajitel a jednatel firmy Martin Dragoun, který má již dlouholetou praxi v tomto oboru. Díky své iniciativě se neustále učí a zdokonaluje ve všech novinkách, se kterými výrobci jízdních kol přicházejí. Rád Vám provede servis nejen na jízdním kole zakoupeném u nás, ale i na kole z jiné prodejny. V sezónních měsících (od března do října) prosíme o shovívavost, kdy nelze zajistit servis kola na počkání. Dále Vás prosíme, abyste nám kolo vozili umyté a vyčištěné. Radíme ale nepoužívat vysokotlaké čističe, které mohou způsobit poničení drahých komponentů, například nábojů zapletených kol, šlapacího středu a jiných.

Servis provádíme kvalitním nářadím

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čísté práce.

Servis i pro cyklo týmy a oddíly

V rámci Libereckého kraje a města Hrádek nad Nisou, kde se nachází naše kamenná prodejna, rádi spolupracujeme s několika sportovními týmy a oddíly, kterým poskytujeme členské výhody k využití našeho odborného servisu a nákupu jízdních kol a cyklodoplňků.

Přivezeme a odvezeme kolo na servis

V mimosezonním období, tedy od listopadu do února, Vám rádi odvezeme kolo na servis i ze servisu domů. Vždy po telefonické dohodě.

Doporučujeme svým zákazníkům provádět posezonní a předsezonní údržbu kola v zimních měsící, a to od listopadu do února. Vyhnete se tak delšímu čekání na servis kola v sezonním období (od března do října).

Potvrzení pro školy a pojišťovny

Při pořádání cyklistického výletu či sportovní akce školou je často vyžadováno odborné posouzení, zda je kolo způsobilé této akce a bezpečné. U nás je možné si kolo nechat prohlédnout a seřídit odborným mechanikem a na základě toho Vám vystavíme potvrzení s razítkem pro školu, že kolo dítěte splňuje veškerá kritéria.

Při častých nehodách, kdy se střetne auto s cyklistou, je potřeba vypravcovat posudekv jakém stavu je kolo po nárazu, jaké jsou škody a zda je ještě použitelné. V našem odborném servisu je možné si nechat kolo prohlédnout a vypracovat vyjádření pro pojišťovnu, případně vyplnit formulář konkrétní pojišťovny, vyžaduje-li to.

Servis kola v zimě

Doporučujeme svým zákazníkům provádět posezonní a předsezonní údržbu kola v zimních měsící, a to od listopadu do února. Vyhnete se tím delšímu čekání na jaře, kdy většina cyklistů přiveze jízdní kolo na servis při prvním náznaku tepla. Navíc máme od listopadu do února akční ceny na servis a rádi Vám kolo na servis odvezeme a přivezeme zpět domů.

Rádi bychom Vás požádali o shovívavost v sezónních měsících, kdy více či méně složitější úkon na kole není možné provést na počkání. Děkujeme.

Opravy kočárků a vozíků za kolo

V případě potřeby jsme vybavení řadou plášťů a duší pro kočárky v nejpoužívanějším rozměru, a sice 10 a 12 palců. Oboje Vám rádi vyměníme, pokud je to možné. Dále opravujeme a seřizujeme brzdy sportovním kočárkům a tažným vozíkům za jízdní kolo.

 

Základní servis od 690,-

 

- seřízení hydraulické nebo "V" brzdy - přední + zadní

- seřízení přehazovačky / přesmykače / dorazů

- seřízení řadících páček k přehazovačce a přesmykači

- dofouknutí pneumatik na požadovaný tlak

- změření řetězu

- doufouknutí vidlice / tlumiče na pořadovaný tlak

 

Kompletní servis od 890,-

 

- seřízení hydraulické nebo "V" brzdy - přední + zadní

- odvzdušnění hydraulické brzdy - přední + zadní

- seřízení přehazovačky / přesmykače / dorazů

- seřízení řadících páček k přehazovačce a přesmykači

- výměna lanek a bovdenů

- dotažení klik a šroubů převodníků

- seřízení hlavového složení

- dofouknutí pneumatik na požadovaný tlak / výměna

- změření řetězu / výměna

- kontrola opotřebení komponentů / výměna

- doufouknutí vidlice / tlumiče na pořadovaný tlak

- kontrola / centrování kol

- celkové promazání kola

 

Pokud není kolo koupeno na naší prodejně cena servisu je +100,-

 
0
 
© The Bikers Garden - Prodej jízdních kol, komponentů a příslušenství